טיפול בפרחי באך בירושלים | טיפול פרחי באך בירושלים

טיפול בפרחי באך

טיפול בפרחי באך

טיפול בפרחי באך

טיפול בפרחי באך – לקראת סוף המאה ה-20 ובראשית המאה ה-21, גילו יותר ויותר בני אדם כי בכוחו של טיפול בפרחי באך לפתור בעיות פיזיולוגיות ורגשיות שיש לאותו אדם. הם מתאים למבוגרים, נערים וילדים. הטיפול בשיטה זו התפרסם ברבים בשנות ה-30 של המאה הקודמת, בהן פרסם הרופא והבקטריולוג ד"ר אדוארד באך מחקר שהראה שהצלחת הטיפול תלויה לא רק במצבו הגופני של המטופל – אלא גם באופן מחשבותיו. לפי התיאוריה, מחלה כרונית היא תוצאה של בעיה רגשית שלא נפתרה וכדי לזהות את מקורה הנפשי צריך לעודד באופן טבעי תכונות נוגדות. הדרך לעודד את התכונות הנוגדות היא לצרוך תמציות שיכולות לפעול במצבי מחלה שונים.

רוצה טיפול בפרחי באך?

לפרטים נוספים ותאום טיפול אתם מוזמנים ליצור איתי קשר

איך מבצעים את הטיפול?

את התמציות המכונות "פרחי באך" מפיקים מפרחים, עלי הכותרת של הפרח שמלוקטים בשדה. לאחר הליקוט משרים את תערובת הפרחים בעץ אלון עתיק שמכילה מי מעיין, מטרת התמציות היא להוביל לריפוי עצמי ולטהר את האדם מגורמים רגשיים שליליים המשפיעים על בריאותו, אך הדגש המקצועי הוא על התאמת התמציות לסוג הבעיה שמולה מתמודדים.

שלבי הטיפול בתמציות באך

השלב הראשון של טיפול בפרחי באך שמבוסס על תמציות של פרחי באך הוא אבחון חד פעמי. האבחון נמשך כשעתיים ומטרתו לזהות את אופי הבעיה ולהרכיב את התמצית המתאימה עבורה. לאחר האבחון נקבעת סדרת טיפולים עם מפגש שבועי, שבו המטופלים יכולים לספר על השפעת התמצית במהלך השבוע שעבר. בעקבות השיחות האלה ניתן לכוון טוב יותר את המהילה ולהגיע למינון מדויק של תמציות הפרחים. כמו כן, את בקבוקי התמצית עצמם ניתן לרכוש אצל חדוות הבריאות והיופי.

יתרונות רבים בטיפול אחד

פנייה למטפל מנוסה מאפשרת לבחור בין תמציות שניתנות כעזרה ראשונה מידית לבין תמציות כלליות יותר. היתרון של טיפול בפרחי באך הוא שבמהלכו נעשה שימוש בצמחים טבעיים בלבד, כך שאין שום סכנה או מניעה לשלב אותם עם תרופות קונבנציונאליות.

כמו כן, אנחנו במכון הטיפולים חדוות הבריאות והיופי מאפשרים לך לשלב פרחי באך עם טיפולים אלטרנטיביים נוספים.
התמחות בסוגים שונים של עיסוי כגון ארומתרפיהרפלקסולוגיה, עיסוי משולב תשפר את מצבך הנפשי והגופני ותאפשר לנו לאבחן עבורך את הסיבה לבעיה.

נשמח לספק פרטים נוספים!

עובדים עם מוצרי החברות המובילות