צביעת ריסים | צביעת של הריסים בירושלים

צביעת ריסים

צביעת ריסים

צביעת ריסים

צביעה מקצועית של הריסים

צביעת ריסים – המסקרה היא בוודאי חלק בלתי נפרד מיומך וייתכן מאד שהיא מלווה אותך כל בוקר. אבל, אם החלטת ליהנות ממראה פנים מושלם בלי להתאמץ בכל יום, עומד לרשותך טיפול צביעת ריסים. הצביעה המקצועית מתבצעת על ידי קוסמטיקאית מומחית ועם כלים וצבעים ייחודיים המתאימים לשימוש על עור הפנים.

רוצה לעשות צביעת ריסים מקצועית?

לפרטים נוספים ותאום טיפול אתם מוזמנים ליצור איתי קשר

טיפולי

הרמת הריסים וצביעתם ללא הדבקה ואיפור יום יומי

עד לא מזמן אם היית רוצה ליהנות מריסים ארוכים עמדו לרשותך האפשרויות להשתמש במסקרה או להדביק ריסים. פעולות אלו יכולות להיות מעיקות ולא תמיד נעימות והחדשות הטובות הן שאפשר גם אחרת. טיפול צביעה של הריסים מתבצע ללא כאב, ללא הלחמה, הדבקה או איפור יום יומי והוא יעניק לך ריסים ארוכים בעלי מראה מעוגל ומחמיא לזמן ארוך יותר.

טיפול קצר עם תוצאה שנשמרת שבועות

משך הטיפול יכול להיות כשלושת רבעי השעה ובמהלכה הקוסמטיקאית מטפלת בכל ריס וריס. המטרה היא להפריד בין הריסים כדי להעניק לכל שערה את המראה הארוך והמעוגל המושלם אשר יחמיא לפנייך. לאחר הטיפול יהיה באפשרותך לחזור לשגרת החיים הרגילה שלך וליהנות ממנה למשך שבועות בלי לגעת שוב בריסים.

האם צביעת ריסים היא בטיחותית

צביעה של הריסים היא פעולה קוסמטית אשר צריכה להתבצע על ידי אשת מקצוע המכירה היטב את העבודה ורק עם חומרים המתאימים לשימוש בפנים. שאלה אשר עולה לא פעם היא אם הטיפול מתאים גם אם יש לך ריסים דלילים והתשובה לכך היא שכן והמראה לאחר הטיפול יעניק תחושה שיש לך יותר שיער מהמציאות.

בחירת קוסמטיקאית לביצוע הטיפול

ברגע שיש לך עניין בביצוע צביעה של הריסים השאלה כיצד באפשרותך לבחור את הקוסמטיקאית הנכונה יכולה לעלות. הקוסמטיקאית חייבת להחזיק בקליניקה נקייה ואסתטית ועליה להיות מקצועית ומנוסה בתחום. באפשרותך לבקש לראות דוגמאות של עבודות ועיצובים ולשאול כל שאלה שיש לך בנוגע לצביעה עוד לפני תחילת הטיפול.

הגעת אל המקום הנכון

חדוות הבריאות והיופי הוא המקום לבצע טיפולי פנים ויופי. קוסמטיקאית מנוסה תעמוד לרשותך בטיפול צביעה של הריסים ושתשמש רק במכשירים המיועדים לאזור זה וצבעים המאושרים לשימוש. במכון מתבצעים גם טיפולי הסרת שיער בשעווהטיפולי אנטי אייג'ינגטיפול באקנהטיפול יופיטיפול לכלהטיפול פילינגטיפול פנים לגברטיפול פניםטיפולי הבהרת עורסידור גבותצביעת גבותעיצוב גבות ועוד.

לפרטים נוספים וקביעת תור, זה הזמן שלך להתקשר.

צביעת ריסים בירושלים, צביעת ריסים מקצועית בירושלים עושים עם חדוות הבריאות והיופי.

עובדים עם מוצרי החברות המובילות