עיצוב גבות | מעצבת גבות בירושלים

עיצוב גבות

עיצוב גבות

עיצוב גבות

עיצוב של הגבות

עיצוב גבות דורש מקצועית והבנה ברמה גבוהה בתחום האסתטיקה. העיצוב מתבצע בהתאם למבנה הפנים ועל הקוסמטיקאית לדייק בעבודה וליצור סימטריה מושלמת. מעצבת גבות תוציא אותך עם תוצאה עליה כולם יסתכלו ולכן חשוב שהוא יתבצע ללא כל פשרות.

רוצה לעשות עיצוב גבות מקצועי?

לפרטים נוספים ותאום טיפול אתם מוזמנים ליצור איתי קשר

התאמה של העיצוב למבנה הפנים

כל מבנה פנים הוא ייחודי ובהתאם יעוצבו הגבות. לפנים עגולות יתאימו גבות אלכסוניות ומורמות לכיוון הרקות. לפנים ארוכות יתאימו גבות ישרות ש"ישברו" את המראה הארוך. לפנים מרובעות יתאימו גבות המורמות בקצה. לפנים משולשות (נקראות גם מבנה לב) יתאימו גבות מורמות לצד ומעוגלות.

הגבות מעניקות את המסגרת לפנים

הגבות הן חלק בולט מאד בפנים ובעיצוב יש להתחשב במבנה של הפנים ובבקשה שלך. ייתכן שיש לך חיבה לגבות עבות אך יכול להיות שההעדפה שלך היא גבות דקות. מבחינת הקוסמטיקאית, באפשרותה להשיג עבורך את המראה שייראה הטבעי ביותר עבורך. בעיצוב היא תבחן את מבנה הפנים ומבנה הגבה, תבצע "ניקיון" ותתאים את הגבות שלך לפנייך.

עיצוב גבות המתאים לך

יכול להיות שכבר יש לך מחשבה כיצד הגבות שלך אמורות להיות והקוסמטיקאית תוכל לעצב אותן בהתאם. אבל, לקוסמטיקאית יש ניסיון עשיר ידע רב בתחום האסתטיקה והיא תוכל לייעץ לך ולהציע את העיצוב שבעיניה יעניק לך את המראה הטבעי היפה ביותר.

טיפול בגבות פגועות

לפעמים ההגעה אל הקוסמטיקאית היא לאחר טיפולים לא מוצלחים או ניסיונות לבצע עיצוב גבות לבד ואי-השגת התוצאה הרצויה. במקרה זה יהיה על הקוסמטיקאית לא רק לעצב את הגבות אלא גם לשקם אותן. לעתים ניתן להמתין עד לצמיחת השיער ואז לבצע עיצוב מחדש בהתאם למראה הטבעי של הפנים ולעתים יש לבצע פעולות שונות כדי להגיע למראה הרצוי ובכל מקרה יש צורך לפנות רק לבעלת מקצוע עם ניסיון.

הגעת אל המקום הנכון

חדוות הבריאות והיופי הוא המקום הנכון ליהנות ממראה פנים מושלם. קוסמטיקאית מקצועית עומד לרשותך ותשמח לבצע עיצוב גבות ושלל טיפולי יופי נוספים. זה הזמן שלך ליהנות מטיפול מקצועי ועיצוב של הגבות אשר יהיה לך כיף להתגאות בו. כל שעלייך לעשות עכשיו הוא ליצור קשר.

מעצבת גבות בירושלים, עיצוב גבות בירושלים עושים בחדוות הבריאות והיופי.

עובדים עם מוצרי החברות המובילות