עיסוי נשים בהריון בירושלים | עיסוי לנשים בהריון בירושלים

עיסוי נשים בהריון

עיסוי נשים בהריון

עיסוי נשים בהריון

עיסוי נשים בהריון – התהליך שבו גוף האישה מתכונן ללידה מלווה, מטבע הדברים, בשורה ארוכה של שינויים פיזיולוגיים והורמונאליים. כתוצאה מכך, גופך נערך למשימה באופן שונה מאשר בשגרה, כאשר אחת הבעיות שמטרידות נשים בהריון בכל הגילאים היא כאבי גב. הכאבים עלולים להתגבר ככל שההיריון מתקדם ותאריך היעד ללידה מתקרב, אבל החדשות הטובות הן – שניתן להתמודד איתם בעזרת עיסוי ייעודי.

רוצה עיסוי נשים בהריון מקצועי ומשחרר?

לפרטים נוספים ותאום טיפול אתם מוזמנים ליצור איתי קשר

האם מותר לעבור עיסוי בהריון?

עיסוי נשים בהריון הוא טיפול עדין ומיוחד שמבוצע עם שמנים שמותאמים לתקופת ההיריון. זה טיפול שמיועד לנשים משבוע 16 להריון ואילך והוא חייב להתבצע על ידי מטפל מוסמך בלבד. בניגוד לעיסוי רגיל, הטיפול הוא בעל מקצב איטי ועם התמקדות באזורים שנחשבים רגישים ובעייתיים. כמו כן, כל השמנים שבהם משתמשים במהלך טיפול בנשים בהריון מכילים ויטמין E שמטרתם לסייע להתחדשות התאים ולהעניק לאם ולעובר תחושת נעימות.

היתרונות של עיסוי נשים בהריון

עיסוי שמתבצע בצורה נכונה ומקצועית עבור נשים בהריון מסייע להן להתמודד טוב יותר עם השינויים ההורמונאליים והפיזיולוגיים. העיסוי מונע כאבי שרירים ובצקות, מחזיר לגוף את החיוניות הנדרשת ומצמצם בחילות בוקר והקאות. בעזרת העיסוי ניתן להגביר את קצב חילוף החומרים הטבעי, לשפר את זרימת הדם לשלייה ולהפחית עייפות.

דגשים עבור עיסוי בהריון

עיסוי בהריון לא יכלול מגע עם אזורי הרחם הוא יבוצע על ידי מטפל מוסמך בתחום וניתן להתייעץ לגביו עם הרופא המלווה. בנוסף, חשוב לדעת שלקבל במהלך ההיריון עיסויים שבהם נעשה שימוש בשמנים ארומטיים מסוימים בלבד !!!!!! (עיסוי ארומטי) יש שמנים אשר טובים לשמירת הריון ושמנים המיועדים להתכוננות ללידה : למרות שמדובר בשמנים שמבוסס על צמחים בלבד, הם עלולים לגרום נזק במידע והמטפל\ת לא עברו הסמכה בשמנים אתרים – אסור שאף שמן יגיע לטמפרטורה של מעל 37 מעלות, על אחת כמה וכמה במהלך תקופת ההיריון עצמה.

בחירת מקום לעיסוי בהריון

מעל הכל, מומלץ להקפיד ולבחור בבית עסק מקצועי ומנוסה. שבו ניתן לרכז סוגים שונים של טיפולים ייעודיים עבור נשים בהריון כגון: עיסוי שוודי, עיסוי משולב, רפלקסולוגיה, טיפול בפרחי באך. בנוסף, מומלץ לוודא שהטיפול נעשה על ידי מי שמוסמך לכך ולשאול על הטכניקה והשמנים. בטווח הארוך, החומרים שבהם עושים שימוש במהלך עיסוי נשים בהריון משפרים את זרימת הדם ,כאבים מלחץ פיזי,מרקם העור ומונעים את סימני המתיחה שמופיעים לאחר הלידה.

רוצה להרגיש בטוחה יותר? אצל חדוות הבריאות והיופי ילוו אותך לכל אורך ההיריון עם טיפולים ועיסויים בהתאמה אישית.

עיסוי לנשים בהריון בירושלים רק בחדוות הבריאות והיופי

עובדים עם מוצרי החברות המובילות