טיפול לכלה | טיפולים לכלות בירושלים

טיפול לכלה

טיפול לכלה

טיפול לכלה

טיפול לכלה – מסכות ועיסויים

טיפול לכלה – יום החתונה הוא היום המיוחד בחייך. זהו היום שבו כל העיניים יהיו מופנות אלייך ואת צריכה לתת לעצמך את תשומת הלב עוד לפני המפגש עם החתן. ביום החתונה בוחרות כלות רבות לעבור טיפולי יופי ועיסוי וזאת במטרה לתת לך את המראה הזוהר איתו תרצי להופיע בחתונה שלך ולהעניק לך הרגשה נפלאה ביום המיוחד.

רוצה טיפול לכלה מושקע?

לפרטים נוספים ותאום טיפול אתם מוזמנים ליצור איתי קשר

הטיפולים העומדים לרשותך

טיפול לכלה בחדוות הבריאות והיופי כולל גם שימוש במסכות וטיפולי עיסויים. הטיפולים אינם עוצמתיים כיוון שהמטרה שלהם היא להעניק זוהר לעורך ולא לטפל בו בצורה עמוקה. בניגוד לטיפולים אשר מיועדים לטפל בכתמים, קמטים או אקנה, במקרה של טיפולים ביום החתונה הטיפולים עדינים יותר והם מיועדים להוציא את הזוהר הפנימי החוצה.
נוסף לטיפול המיועד לעור פנייך, התחושה שתחווי במהלכו היא תחושה נינוחה, רגועה ושאת במרכז, ממש כפי שאת אמורה להרגיש ביום החתונה שלך. את מועד הטיפול תקבעי מראש והקוסמטיקאית, אשר תדע שזה יום מיוחד, תהיה מוכנה עם סבלנות, מתן תשומת לב ותפנק אותך.

את לא חייבת להגיע לבד לטיפול

אם תרצי בכך, תוכלי לצרף אלייך קרובת משפחה או חברה טובה אשר תוכל ללוות אותך או לחוות בעצמה טיפול מפנק. בשיחת הטלפון הקוסמטיקאית תשמח לתת לך את כל הפרטים על הטיפולים העומדים לרשותך, על הניסיון שלה וכן תוכלו לתכנן את הטיפול ולבדוק אם יש צורך להגיע לטיפול מקדים ליום זה.

טיפול לפני החתונה

אם יש לך כתמי עור או צלקות אקנה, הטיפול בהם יתבצע לפני יום החתונה שלך ומומלץ להתייעץ עם הקוסמטיקאית להיכנס סידרת טיפולים שביום המיוחד פניך היו זהרות.מתי כדאי להגיע אליה. טיפול לכלה מיועד לפנק אותך ולהוציא אותך זוהרת כך שתיראי במיטבך כשכל האורחים יסתכלו עלייך. כמו כן, הטיפול מרגיע והוא הדרך הנפלאה להתחיל את היום המיוחד.

בואי כלה – הגעת אל המקום הנכון

חדוות הבריאות והיופי זה המקום להגיע אליו ביום הכי מיוחד שלך. כאן תקבלי טיפול לכלה מושלם עם מסכות לפנים ועיסויים מפנקים. קוסמטיקאית מנוסה, מקצועית ורגישה, תמתין לך ותיתן לך את תשומת הלב המגיעה לך. זה הזמן לקבוע את הטיפול המושלם ליום המושלם – ושיהיה במזל!

טיפול הפנים באחריות הקוסמטיקאית רק כאשר המטופלת רוכשת תכשירים מהקוסמטיקאית!

טיפולי יופי לכלה בירושלים רק אצל חדוות הבריאות והיופי

עובדים עם מוצרי החברות המובילות