רפלקסולוגיה | טיפול רפלקסולוגיה בירושלים

רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה

טיפול רפלקסולוגיה – כבר לפני זמן רב גילו מטפלים מאסכולות שונות כי על גבי כף הרגל האנושית משתקפים כל אברי הגוף – ולכן ניתן להשתמש במגע באותן הנקודות כדי לאבחן מחלות ולטפל בהן.
שיטה זו ידועה בשם רפלקסולוגיה ובעזרת בחינה מקיפה של כף הרגל וטיפול נכון – אפשר לקבל מידע אמין על מצבו הגופני והנפשי של המטופל ולשפר את איכות החיים שלו בצורה ניכרת.

רוצה טיפול רפלקסולוגיה מקצועי?

לפרטים נוספים ותאום טיפול אתם מוזמנים ליצור איתי קשר

האם כדאי לך לעבור טיפול רפלקסולוגי?

מקורות הרפלקסולוגיה עתיקים מאוד אך מאז תחילת המאה ה-20 הם הגיעו למודעות הציבורית והתפתחו לשיטה אפקטיבית ומומלצת.
טיפול רפלקסולוגי נחשב יעיל במיוחד במקרים שבהם הרפואה הקונבנציונאלית, בדיקות וצילומים לא מוצאים את הסיבה לכאבים.
מומלץ לעבור טיפול בעקבות תופעות כרוניות של עייפות, חוסר אנרגיה ותשישות ולשקול אותו גם עם ביטויים שונים למתח ובהם שרירים תפוסים, חוסר שינה, כאבי ראש וירידה ברמת הריכוז.
כמו כן, נערות בגיל ההתבגרות וגם נשים בוגרות יותר מקבלות המלצות על טיפול רפלקסולוגי בשל אי סדירות מחזור חודשי כאבים שקשורים למחזור או לבעיות בבלוטות התריס.

סוגי כאב שבהם אפשר לטפל

מבחינה פיזית, רפלקסולוגיה מתאימה לטיפול בכאבים שלא נובעים מפציעה.
אלו בעיות פנימיות מיגרנות, כאבי שרירים פרקים וכל התסמונות שקשורות למערכת העיכול. כיום כבר ידוע שבעזרת טיפול רפלקסולוגי ניתן לטפל בכאבי בטן, שלשולים, עצירות, צרבות, גזים ועיכול לא תקין, או בהפרעות שקשורות לפעילות הורמונאלית ,בעיות שנה ,אדם לא רגוע ,כאבי גוף במקומות שונים או אי נוחות בגוף.

האם מותר לעבור טיפול רפלקסולוגי בהריון?

החל מהשבוע ה-16 של ההיריון ניתן לעבור טיפולי רפלקסולוגיה קצרים ועדינים אצל מטפל שמתמחה בכך.
לקראת הלידה הטיפול הופך להיות משמעותי יותר, כיוון שעיקרון עיסוי ולחיצות מושכלות באזור כפות הרגליים ובאזורים שמשקפים את אברי הגוף ותפקודם לרבות האגן, מרפה שרירים וגידים שאחראיים על לידה מהירה ותקינה והוא ממקד את תשומת הלב של הגוף לאזורים החשובים.

טיפול מכף רגל ועד ראש

כפי שאפשר להיווכח, רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול שמוכיחה את עצמה במגוון רחב של בעיות ותופעות פיזיולוגיות.
רצוי לקחת סידרת טיפולים של רפלקסולוגיה עפ"י המלצה אין טיפול פלא אחד! הייחודיות של חדוות הבריאות והיופי באה לידי ביטוי באפשרות להתאים עבורך מגוון טיפולים תחת קורת גג אחת.
בין אם ההעדפות שלך הן לפתרונות קוסמטיקה רגילים או לרפואה אלטרנטיבית, נשמח להציע לך טיפול רפלקסולוגי מכף רגל ועד ראש.

בנוסף ניתן לסיים כמעט כל טיפול בטיפול רפלקסולוגי: עיסוי שוודי, מסאג' תאילנדי, טיפול באבנים חמות, מסאג' ספורטאים ואפילו דיקור סיני / טיפולים ברפואה סינית, דבר המשחרר בצורה ניכרת את הגוף והנפש.

טיפול רפלקסולוגי בירושלים עושים בחדוות הבריאות והיופי

עובדים עם מוצרי החברות המובילות