עיסוי באבנים חמות בירושלים | עיסוי אבנים חמות בירושלים | עיסוי בירושלים

עיסוי באבנים חמות

עיסוי באבנים חמות

עיסוי באבנים חמות

עיסוי באבנים חמות נועד להרגעה, הרפיה וטיהור רעלים. במקור מדובר על שיטת עיסוי אינדיאנית שבה משלבים טיפול של 42 חלוקי נחל מחוממים יחד עם מגוון שמני מרפא, אך כיום עיסוי בשיטה זו נהנה גם מהשפעות נוספות של הרפואה האלטרנטיבית. השפעות אלו הופכות את הטיפול למגוון ויעיל יותר והן גם מאפשרות לבצע אותו עבור גברים ונשים בטווח רחב של גילאים. עם זאת, בעלי לחץ דם גבוה, בעיות לב ופציעות עור צריכים לקבל את אישור הרופא לפני ביצוע הטיפול.

רוצה עיסוי באבנים חמות מקצועי ומשחרר?

לפרטים נוספים ותאום טיפול אתם מוזמנים ליצור איתי קשר

הייחודיות של הטיפול באבנים חמות

האבנים החמות נבחרות בקפידה על מנת לאפשר לבצע את הטיפול בצורה יעילה ולהפיק ממנו מקסימום תועלת. ראשית, אלו אבנים שנוצרו בטמפרטורה של פנים כדור הארץ ולאחר מכן שהו בתוך מי נחלים מאות שנים. שנית, האבנים מסוגלות להגיע לטמפרטורה של 50 מעלות ולשחרר חום עדין שמתפזר תוך כדי העיסוי בכל חלקי הגוף. מעבר לכך, החום של האבנים חודר עד 5 סנטימטרים לעומק הרקמה וכך מסייע לטפל באזורים שאין אף דרך אחרת להגיע אליהם.

איך משלבים את האבנים בטיפול?

מטפלים מיומנים יכולים לשלב את הנחת האבנים במיקומים אסטרטגיים על הגוף תוך כדי עיסוי שבדי או עיסוי רקמות עמוק. האבנים מגבירות את האפקט של הטיפול והן מכניסות את המטופלים לאנרגיות הנכונות. במקביל, על המטפלים להחליט מתי להחליף את האבנים ולהמשיך במיקומן על גבי נקודות ואזורים מסוימים (בהתאם למטופל) – עד להשגת התוצאה הרצויה באזורים השונים של הגוף הזקוקים לאפקט. לקראת סוף הטיפול, לעתים מניחים המטפלים את האבנים, שאינן כה חמות כבר, על כפות הרגליים ובנקודות הדופק כדי להשיב לגוף את אנרגיית הנעורים.

מצבים שבהם כדאי לעבור את הטיפול

ישנם מספר מצבים שבהם מומלץ לשלב אבנים חמות בטיפולי עיסוי ורפואה אלטרנטיבית. קודם כל, הטיפול יעיל נגד בעיות בריאות כגון דלקות פרקים, כאבי גב ונדודי שינה. הוא משמש גם להתמודדות עם לחץ, דיכאון וחרדה ויש לו תועלת רבה בהפגת מתחים ושחרור חסימות ושרירים. בנוסף, הטיפול מרגיע את מערכת העצבים והשילוב בין חום האבנים ורכות הידיים גורם תחושת רעננות.

בחדוות הבריאות והיופי יש טיפול באבנים חמות שמחכות רק לך – אז הגיע הזמן לתאם טיפול מרגיע ויעיל במיוחד, כבר עכשיו.

עובדים עם מוצרי החברות המובילות