עיסוי רקמות עמוק בירושלים | עיסוי ספורטאים בירושלים

עיסוי רקמות עמוק / עיסוי ספורטאים

עיסוי רקמות עמוק

עיסוי רקמות עמוק / עיסוי ספורטאים

עיסוי רקמות עמוק / עיסוי ספורטאים – בגוף האדם ארבעה סוגי רקמות עיקריים, הלא הן רקמת עצב, רקמת שריר, רקמת אפיתל ורקמות חיבור. רקמת שריר היא זו שבה הכי חשוב לטפל בשגרה, היות והיא אחראית על התחושה שלנו ועל כאבי גב ושרירים, אולם אין לפסוח על הרקמות הקשורות לפעילותם. את הטיפול ברקמות ניתן לבצע באמצעות עיסוי עמוק – ורבים מן המטופלים הבינו שבהחלט כדאי להכיר את היתרונות שלו ולעשות בו שימוש מושכל.

רוצה עיסוי רקמות עמוק מקצועי ומשחרר?

לפרטים נוספים ותאום טיפול אתם מוזמנים ליצור איתי קשר

עיסוי 

מהם המאפיינים של עיסוי רקמות עמוק?

עיסוי ספורטאים הוא בראש ובראשונה סוג של טיפול במגע. מטרת הטיפול היא לשלב תנועות לחיצה, מתיחה, חיכוך ולישה באזורים שונים מכף רגל ועד ראש כדי לחדור לשרירים העמוקים. כתוצאה מכך, הטיפול מסייע להרפיית שרירים וניקוז רעלים. הוא יעיל מאוד בשיפור התפקוד של מערכות הגוף הפנימיות והיציבה, נועד לניקוז רעלים וידוע ככלי אפקטיבי להפגת מתחים. כמו כן, עיסוי רקמות עמוק מגיע לאזורים בגוף שבדרך כלל לא זוכים לתשומת לב ושחרור.

למה אפשר לצפות?

יש כמה דגשים שצריך להקפיד עליהם כאשר מבצעים עיסוי רקמות. הדגש העיקרי הוא על הפעלת כוח חזק יחסית שעובד לא רק על השרירים, אלא גם על הרקמות שמתחת ועל הגידים, הרצועות והרקמות הרכות. הוא מתאפיין במגע איטי שנועד לפרק את המתח בשכבות השרירים והרקמות החיבור ובמקביל הוא גם פותר בעיות במערכת השלד והתנועה.

למי זה מתאים?

עיסוי רקמות פחות מתאים למי שרוצה לנוח ולהתפנק ומומלץ עבור ספורטאים, (שלא כמו עיסוי שוודי, טיפול ארומטי, רפלקסולוגיה וטיפול בנרות הופי אשר נועדו בעיקר לטיפול פינוק ומנוחה) עיסוי ספורטאים מותאם במיוחד עבור אנשים עם שרירים תפוסים וגברים או נשים שסובלים מכאבי גב כרוניים. הטיפול עצמו כרוך בשחרור של כל שרירי הגוף אך הוא מחייב מתיחות והנעת פרקים. כתוצאה מכך, אנשים שלא רגילים לטיפולי עיסוי או לא מכירים את המאפיינים של עיסוי רקמות עמוק לא תמיד יבינו את היתרונות שלו.

שמירה על המשכיות לאחר העיסוי

ההיבט הבריאותי של עיסוי ספורטאים הוא בהמשכיות. לטיפול מסוג זה יש אפקט מצטבר ואפשר לעבור אותו בכל שבוע כדי לנקות רעלים מהגוף, לשפר את התפקוד של אברים פנימיים ולהגביר את תחושת החיוניות.
רוצה לעבור עיסוי רקמות עמוק / עיסוי ספורטאים וליהנות מהיתרונות של הרפואה האלטרנטיבית? במכון חדוות הבריאות והיופי מחכים לך עם שלל טיפולים מקצועיים?

בירושלים עיסוי רקמות עמוק בירושלים / עיסוי ספורטאים רק בחדוות הבריאות והיופי.

עובדים עם מוצרי החברות המובילות