טיפול פילינג בירושלים | טיפולי פילינג בירושלים

טיפול פילינג

טיפול פילינג

טיפול פילינג

טיפול פילינג

פירוש המילה "פילינג" היא קילוף העור. המטרה של טיפול פילינג היא להסיר את השכבה העליונה של העור במטרה להסיר תאי עור פגומים ומתים ולאפשר לעור לחדש את עצמו לשכבה רעננה ובריאה. הטיפול יכול להוביל להסרת קמטים קלים, טשטוש צלקות, הסרת כתמים ועוד. כמו כן, התחושה לאחר הטיפול היא של זוהר פנימי וחיצוני. הטיפול יכול להתבצע בחומרים שונים ורמות עומק שונות.

רוצה טיפול פילינג מקצועי ומשחרר?

לפרטים נוספים ותאום טיפול אתם מוזמנים ליצור איתי קשר

כיצד מתבצע טיפול פילינג

הטיפול יכול להתבצע בעזרת תכשירים ומכשירים כאשר המטרה היא זהה, הסרת שכבת העור העליונה ולעודד את הגוף ליצור שכבה חדשה ובריאה. הטיפול עצמו יכול להתבצע בעזרת חומרים כימיים ייחודיים ושיוף בשיטות שונות. הקוסמטיקאית תבחן את עורך ובהתאם תקבל החלטה כיצד נכון לבצע את הטיפול בצורה המתאימה לך.

התאמת הטיפול לעור שלך

טיפולי פילינג מתבצעים ברמות עומק שונות וזאת בהתאם לסוג העור שלך ולמצבו. הפילינג השטחי מתאים להעלמה של קמטוטים קלים ולהסרה של כתמי אקנה כתמי קלואזמה. בסיום הטיפול תיתכן אדמומיות קלה על העור אך היא תיעלם תוך זמן קצר.
הטיפול העמוק יותר מיועד לטפל באקנה אשר נמצא בשלב פעיל ולהעלמת קמטים ובעיות פיגמנטציה. בסיום הטיפול ייתכן גירוי של העור והתוצאה הסופית תבוא לידי ביטוי רק לאחריו כאשר העור יחדש את עצמו ולכן ההשפעה של הטיפול היא ארוכת טווח.
טיפולי פילינג עמוק מתאימים לטיפול בקמטים עמוקים, צלקות אקנה וכתמים על העור. כיוון שהטיפול עמוק, ההשפעה שלו באה לידי ביטוי בימים שאחריו ומיד אחריו יכולה להיות אדמומיות חזקה, אך היא חלק בלתי נפרד מהטיפול וההתחדשות של העור.

לעור שלך מגיע הטיפול הטוב ביותר

לעור שלך מגיע הטיפול הטוב ביותר. הקוסמטיקאית אשר תחליט כיצד לבצע את הטיפול ותבצע אותו צריכה להיות מנוסה בתחום ולהציע לך את החומרים ואת המכשירים המתקדמים ביותר. לעור הפנים שלך מגיע הטיפול הטוב ביותר ולכן חשוב לבחור רק במכון מקצועי, נקי וקוסמטיקאית מנוסה. איך תוהה כיצד לבחור טיפול פילינג המתאים לך? בחדוות הבריאות והיופי מחכה לך ליווי אישי לבחירת הטוב ביותר – וזה הזמן ליצור קשר ולקבוע תור בזמן הנוח לך ביותר.

הטיפול העיקרי בפילינגים שונים היא עבודה עם תכשירים בבית אשר תקבלו מהקוסמטיקאית.

ללא טיפול בתכשירים אשר קבלתם מהקוסמטיקאית הטיפול לא באחריות הקוסמטיקאית.

טיפולי פילינג בירושלים עושים רק בחדוות הבריאות והיופי

עובדים עם מוצרי החברות המובילות