עיסוי משולב

עיסוי משולב

עיסוי משולב

עיסוי משולב

עיסוי משולב הוא עיסוי שבו משלבים בין מגע בנקודות שונות בגוף לבין רפואה אלטרנטיבית מיועד לטיפול בקבוצות שרירים קטנות וגדולות. העיסוי מומלץ עבור כל אדם המעוניין להירגע ולהפיג מתחים, אך יש לו יתרון פיזיולוגי ברור בהתמודדות עם כאבי שרירים ומפרקים נקודתיים: בניגוד לשיטות עיסוי אחרות, בהן מתמקדים המטפלים בטכניקה אחת בלבד, מטרת השילוב היא לרפא אזור אשר יש לו בעיה מסוימת כמו תקיעות ,(דם, צ'י) כאב ,דלקת וכ'ו….

סוגי טיפולים שניתן לשלב בקבלת עיסוי משולב

ניתן לשלב את כל סוגי הטיפולים בעיסוי משולב כגון: עיסוי שוודי, עיסוי תאילנדי, ארומתרפיה, עיסוי ספורטאים, עיסוי באבנים חמות, רפלקסולוגיה, רפואה סינית, דיקור סיני, טיפול בנרות הופי (מומלץ להוסיף בסוף הטיפול בתשלום נוסף), עיסוי נשים בהריון (בהתאמת טכניקות משלל סוגי הטיפולים ועוד עשרות סוגי טיפולים.

רוצה עיסוי משולב מקצועי ומשחרר?

לפרטים נוספים ותאום טיפול אתם מוזמנים ליצור איתי קשר

למי העיסוי מתאים?

עיסוי משולב מתאים לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים. הוא מיועד לספורטאים שרוצים לרענן את הגוף לגעת בנקודות רבות יותר באופנים משתנים, כמו גם למי שמעולם לא עבר עיסוי ורוצה להרגיש טוב ובריא. העיסוי ממריץ ומשפר את זרימת הדם, הוא מעניק לשרירים ולרקמות טווח גדול יותר של תנועתיות בגוף ואף מפחית דלקות וכאבים.

כשמערב ומזרח נפגשים על מיטת הטיפולים

אחד היתרונות המשמעותיים של עיסוי משולב בהשוואה לעיסוי רגיל בא לידי ביטוי בשימוש ברפואה הסינית. במקום להסתפק בתכונות של סוגי מסאז'ים וטיפולים מסוימים, ניתן לנצל את העיסוי כדי לעבור טיפול אלטרנטיבי עם ערך מוסף. הערך נובע מיישום המושכל של הסודות תורת המזרח – והוא מוכיח את עצמו גם אצל אלו שהרפואה הקונבנציונאלית לא מוצאת עבורם מענה.

המלצות לפני ואחרי עיסוי משולב

טיפול מהסוג של עיסוי משולב מקיף את כל הגוף וכולל שימוש בשמני סיכה שמופקים מצמחים. כתוצאה מכך, מומלץ להגיע לעיסוי לאחר ארוחה קלילה בלבד ולהימנע מארוחות גדולות. עם תום העיסוי ניתן לנוח מעט במיטת הטיפולים, לצרוך נוזלים ולשתות מים כדי לאפשר למחזור הדם לחזור לפעילות תקינה. כמו כן, במהלך העיסוי נעשה שימוש בשילוב טכניקות מגוונות של חיכוך, שפשוף ולחיצה ורצוי לעדכן את המטפלים לגבי נקודות ספציפיות בגוף שדורשות מענה מיוחד.

השילוב המושלם לגוף ולנפש

עיסוי משולב מתמקד בכל ההיבטים השונים של הגוף והנפש. אין צורך בניסיון קודם כדי לעבור את הטיפול והוא מיועד גם למי שסובל מבעיות שרירים כרוניות. כמו כן, נערים ונערות יכולים ליהנות מן היתרונות של עיסוי המשלב אספקטים שונים של טיפול על מנת להתמודד עם השינויים הפיזיולוגיים של גיל ההתבגרות.

רוצה לקבל פרטים נוספים על עיסוי משולב מקצועי? בחדוות הבריאות והיופי ישמחו לעמוד לרשותך!

עובדים עם מוצרי החברות המובילות