טיפולי הבהרה | טיפול הבהרת כתמי עור בירושלים

טיפולי הבהרה

טיפולי הבהרה

טיפולי הבהרה בירושלים

טיפולי הבהרה – כתמים, פילינג, קרמים

עולם הטיפולים הקוסמטיים הוא עולם שמתפתח כל הזמן. ככל שעוברות השנים ישנם פתרונות טובים, יעילים ובטוחים לשימוש וכל שעלייך לעשות הוא להגיע למכון מקצועי ומנוסה כדי ליהנות מהמראה שתמיד חלמת עליו. טיפולי הבהרה הם טיפולי פנים אשר המטרה שלהם היא להעלים כתמים שנוצרים על העור.

רוצה לעשות טיפול הבהרה מקצועי לעור?

לפרטים נוספים ותאום טיפול אתם מוזמנים ליצור איתי קשר

מדוע נוצרים כתמים על העור

הסיבות להיווצרות כתמים על העור יכולות להיות מגוונות ובהן: חשיפה לשמש, גיל, הורמונים, אקנה, בעיות עור ועוד. הכתמים יכולים להופיע בפנים, בזרועות, בידיים, בגב ובאזור המחשוף של החזה. הטיפול מתבצע בכל אזור על פי דרישתך ובהתאם להתפשטות של הכתמים והאזור. חשוב לדעת כי אומנם לשמש יש השפעה משמעותית על היווצרות הכתמים, אך היא לא הגורם היחיד להם ולעתים אין כל דרך למנוע את הופעתם.

כיצד מתבצעים טיפולי הבהרה

לרשות הקוסמטיקאית מגוון כלים לטיפול והיא תבחר עבורך את הכלים והתכשירים הטובים ביותר בהתאם לסוג העור שלך ואופי הכתמים. חשוב לזכור כי הטיפול הקוסמטי אינו גנרי וכי הוא ייקבע באופן פרטני במהלך הטיפול. לרשות הקוסמטיקאית עומדים קרמים, פילינג ומכשירים שיכולים לסייע בהפחתה והעלמה של הכתמים.

למי הטיפול מתאים

טיפול הבהרה נועד להפחית את הכתמים על ידי הבהרה שלהם והוא יכול להתאים לכל סוגי העור. אין כל סיבה להימנע מטיפול בשל צבע עור בהיר או כהה והתפקיד של הקוסמטיקאית הוא להחליט אלו קרמים מתאימים לטיפול ואם לבצע פילינג וכיצד. במהלך הטיפול נעשה שימוש בחומרים אשר חודרים את שכבר האפידרמיס והחומרים הללו ממשיכים להיות פעילים לאחר שחדרו וכך לטפל בכתמים. הטיפולים מתאימים לך אם מאסת בכתמים וחשוב לך לזהור ולהיראות במיטבך.

טיפול הבהרה בחדוות היופי והבריאות

טיפולי הבהרה צריכים להתבצע רק אצל קוסמטיקאית המומחית בתחום, אשר יכולה לאבחן את עורך ולהציע לך את הטיפול האישי הנכון עבורך. אנו, בחדוות הבריאות והיופי, מעמידים לרשותך ניסיון רב, יחס אישי ואת הטיפול הטוב ביותר לאחר אבחון עורך והתאמה נכונה אלייך. חדוות היופי והבריאות מזמינים אותך ליהנות מידיים מומחיות עם קוסמטיקאית המתמחה גם ברפואה סינית ועיסוי. לפרטים וקביעת תור, זה הזמן ליצור קשר.

חייב לרכוש את התכשירים מהמכון להצלחת הטיפול ולביטחון של תוצאות טובות.

טיפול הפנים באחריות הקוסמטיקאית רק כאשר המטופל \ת רוכש \ת תכשירים מהקוסמטיקאית!

טיפולי הבהרה בירושלים, טיפול הבהרה בירושלים עושים בחדוות הבריאות והיופי

עובדים עם מוצרי החברות המובילות