טיפול באקנה בירושלים | טיפולים באקנה בירושלים

טיפול באקנה

טיפול באקנה

טיפול באקנה

טיפול באקנה – מחלה בעור הנגרמת מחיידקים

טיפול באקנה – אקנה הם פצעים הנמצאים בעיקר על עור הפנים (אם כי גם באזורים אחרים) הנגרמים בשל סתימה בנקבוביות העור. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא מדובר בנחלתם של צעירים וצעירות בלבד והאקנה יכול ללוות את עורך גם עד גיל ארבעים אחריו בעיקר בגלל שינוים הורמונליים. מעבר לפצעים הלא מחמיאים, הפיצוץ שלהם ביד לא מיומנת עלולה להשאיר אותך עם צלקות על העור.
להבטחת הטיפול ולהצלחתו חייב להשתמש בתכשירים שניתנים במכון.

רוצה לטפל בפצעי אקנה בצורה מקצועית?

לפרטים נוספים ותאום טיפול אתם מוזמנים ליצור איתי קשר

שני סוגי צלקות

ישנם שני סוגי צלקות אשר יכולים להתבטא על עור הפנים. סוג אחד הוא שינוי הפיגמנט באזור שבו היה פצע. במקרה זה גם אם לא נגעת בפצע והוא החלים לבד, ייתכן שהוא השאיר כתם ורדרד על העור וככל שצבע עורך כהה יותר כך הכתם יהיה בולט יותר. סוג שני הוא מחילה בעור ונפוץ יותר אצל אנשים שלא שמרו על הגנת העור המחילות נוצרית בעיקר באקנה מודלק שלא טופל או שפוצץ על מטופל אשר לא דאג להגנה של העור ועבר בין מספר זקיקים.

טיפול באקנה רק בדרך מקצועית

טיפול אקנה דורש מקצועיות וחומרים מתאימים. הקוסמטיקאית תהיה הגורם להגיע אליו והיא יכולה לטפל בפצעים בזמן שהם על העור ותוכל לעזור בשיקום העור לאחר חלוף התקופה (אך אם הדבר אפשרי, רצוי להגיע אליה בתקופת הופעת האקנה ולא לחכות עד שהיא תעבור). הקוסמטיקאית יכולה לבצע ייבוש של הפצעים ולהשתמש בפילינג אשר מיועד במיוחד לשימוש במצב זה. חשוב לדעת כי הטיפול הוא אישי ועל הקוסמטיקאית לבצע אבחון בטרם הטיפול.

הוצאת שחורים

הנקודות השחורות המופיעות על העור דורשות גם הן טיפול מקצועי זה חלב אשר מופרש מי בלוטות החלב ואינו מווסת . טיפול באקנה לא מומלץ לנסות להוציא אותן לבד. הקוסמטיקאית תיעזר בפילינג ותכשירים נוספים על מנת להעניק לעור שלך את המראה החלק, הנעים והקורן שיעניק לך ביטחון עצמי.

טיפול מקצועי רק אצל קוסמטיקאית

טיפול באקנה יתבצע רק אצל קוסמטיקאית מקצועית ומנוסה. חדוות הבריאות והיופי הוא המקום לקבל את הטיפול האישי הטוב ביותר. כאן מחכה לך קוסמטיקאית המומחית גם ברפואה סינית ועיסוי, החומרים הטובים ביותר ומכשירים מקצועיים.

קוסמטיקאית בירושלים במכון מתבצעים גם טיפולי  הסרת שיער בשעווהטיפולי אנטי אייג'ינגטיפול יופיטיפול לכלהטיפול פילינגטיפול פנים לגברטיפול פניםטיפולי הבהרת עורסידור גבותצביעת גבותעיצוב גבותצביעת ריסים ועוד.

זה הזמן ליהנות ממראה הפנים שתמיד חלמת עליו ולקבוע את מועד הטיפול המתאים לך.

טיפול הפנים באחריות הקוסמטיקאית רק כאשר המטופל\ת רוכש\ת תכשירים מהקוסמטיקאית!

עובדים עם מוצרי החברות המובילות