טיפול יופי בירושלים | טיפול יופי בירושלים | טיפול יופי בגילה

טיפולי יופי בירושלים

טיפולי יופי בירושלים

טיפולי יופי בירושלים

טיפול יופי – מסכות, ליפטינג, עיסויים

טיפולי יופי הם טיפולים אסתטיים אשר יכולים להשפיע לא רק על עורך אלא על התחושה האישית שלך והביטחון העצמי. הטיפולים האסתטיים מגוונים מאד וההחלטה איזה טיפול לבצע תלויה בך, בקוסמטיקאית, במצב עורך, בפגיעות שונות ובסוג העור. לפנייך שלל טיפולים וקוסמטיקאית מקצועית תוכל לעזור לך לבחור את הטיפול הטוב ביותר שיעניק לך תוצאה של עור קורן ותחושה נעימה ורגועה.

רוצה טיפול יופי מקצועי?

לפרטים נוספים ותאום טיפול אתם מוזמנים ליצור איתי קשר

מסכות

מסכות הן חלק מטיפולי היופי המתבצעים על ידי הקוסמטיקאית. השימוש במסכות יתבצע לאחר שהקוסמטיקאית תראה אותך, תאבחן את סוג עורך ותבין אם ישנה בעיה כלשהי שיש להתחשב או לטפל בה. השימוש במסכות יתבצע כחלק מתהליך של טיפול יופי ובמהלך הטיפול התחושה תהיה של פינוק ותשומת לב שתיתן לך המטפלת.

ליפטינג

טיפולי ליפטינג הם טיפולים אשר באים להחליף את הניתוחים הפלסטיים והם יעניקו לך עור צעיר ורענן. טיפול יופי זה מעלים את הקמטים ולכן מחזיר את הזמן לאחור וכל זאת בלי לעבור הליך ניתוחי. כדי להשיג את התוצאות הרצויות הקוסמטיקאית תשתמש במכשיר ייחודי המבוסס על טכנולוגיית אולטרסאונד. הטיפול משקם את העור, מחזיר לו את החיוניות, מעלים שקעים ומפחית קמטים.

עיסויים

עיסויים יכולים להיות חלק של טיפולי יופי והם יתבצעו בעזרת חומרי וקרמים אשר המטרה היא שיספגו בעור וישפיעו עליו. החומרים כולם הותרו לשימוש על די משרד הבריאות והקוסמטיקאית תבחר את החומרים המתאימים לסוג העור שלך באופן ספציפי ולכן כל טיפול הוא יחיד ומיוחד ויכול להיות שונה. העיסוי עצמו הוא עיסוי נעים אך הוא מצליח לעודד את חדירת החומרים אל העור כדי שאלו יוכלו ליצור את הפעולה הרצויה.

טיפולי יופי בחדוות הבריאות והיופי

טיפול יופי צריך להתבצע רק במכון קוסמטי מקצועי עם קוסמטיקאית שעברה הכשרה מקיפה ומחזיקה בחומרים המאושרים לשימוש. חדוות הבריאות והיופי הוא מכון קוסמטיקה המיועד במיוחד עבורך עם מטפלת אשר עברה הכשרה מקצועית לא רק בתחום היופי אלא גם מתמחה ברפואה סינית ועיסויים.

זה הזמן שלך להתפנק ולהעניק לעור שלך את המגע הטוב ביותר. לפרטים וקביעת תור טיפול יופי בגילה, כל שעלייך לעשות הוא להתקשר.

עובדים עם מוצרי החברות המובילות