טיפול בנרות הופי | טיפול נרות הופי בירושלים

טיפול בנרות הופי

טיפול בנרות הופי

טיפול בנרות הופי

טיפול בנרות הופי – נרות הופי מיוצרים על בסיס בד פשתן נקי ודונג דבורים, עם תמציות צמחים שונות ובהם תמצית מרווה, קמומיל ותוספת של בטא קרוטן או חומרים נוגדי דלקות אחרים. את הנר החלול מחדירים לחלק החיצוני של תעלת האוזן במטרה לשפר מצבים דלקתיים שקשורים לבעיות באיזון התיכונה, הפנימית או הסינוסים. בנוסף, הטיפול בנרות מן הסוג הזה מומלץ עבור זיהומים באוזן החיצונית, דלקות ,בעיות בשמע פתרון בעיות לפני ניתוח באוזנים.

רוצה טיפול בנרות הופי?

לפרטים נוספים ותאום טיפול אתם מוזמנים ליצור איתי קשר

החשיבות של אבחון לפני טיפול

השלב הראשון של טיפול בנרות הופי כולל אבחון ומפגש עם מטפל מוסמך. המפגש מוקדש לתשאול יסודי לגבי בעיית המטופל, לאבחון סימפטומים שנמצאים מעל או מתחת לפני השטח ולבדיקת הרקע הרפואי. עם זאת, חשוב לציין שהטיפול מוכוון לאזור גרון אף אוזן טוב לבעיות של נוזלים באווזונים אלרגיות שונות, בעיות שמע ליחה בגרון צינון אלרגיות כל אברי החישה של הראש צוואר.

טיפול בנרות הופי

בשלב השני מכינים את סביבת הטיפול ומשכיבים את המטופל על הצד כדי לטפל בכל אוזן בנפרד. מחדירים אל תעלת האוזן החיצונית את הקונוס הצר של נרות הופי עד שהוא מתייצב, שמים על המטופל מגן קרטון או פלסטיק ומדליקים את הנר. לאחר הדלקת הנר מוודאים שהעשן לא חומק מבעד תעלת האוזן החיצונית אל האפרכסת ושומרים על בערה של מספר דקות, בהתאם לצורך ולהחלטת המטפל. כמו כן, במהלך הבערה מומלץ לבצע עיסוי פנים ממושך בשילוב שמנים אתריים, המשלים את הטיפול. בשלב האחרון מסיימים את הטיפול עם טפטוף עדין של שמן אתרי המיועד לחיטוי – ואוטמים את פתח תעלת האוזן בעזרת צמר גפן או סוג אחר של אטם היגייני.

למה כדאי לשלב בין סוגי טיפולים?

נרות הופי משחררים לחצים ומקלים על כאבים בסינוסים תוך כדי טיפול בדלקות אוזניים. במקביל, כיום כבר ידוע שאפשר לשלב טיפול בנרות הופי עם טיפולים אלטרנטיביים אחרים שפועלים בסינרגיה על הגוף ועל הנפש כמו עיסוי רפלקסולוגי, עיסוי משולב, טיפול אבנים חמות. השילוב בין הטיפולים מוכיח את עצמו כי הוא אינו חודרני, מתאים לכל גיל ומאוד מרגיע.

רוצה לקבל מידע נוסף על טיפול בנרות הופי? בחדוות הבריאות והיופי מחכים לך עם פרטים נוספים.

עובדים עם מוצרי החברות המובילות